reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store tarafından verilen 2024’ün ilk ücretsiz oyunu belli oldu

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 1 Ocak 2024 itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 33 TL‘ye satılan Escape Academy oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Escape Academy’e hoş geldiniz. En iyi “Escapist” olmak için kendinizi eğitin. Bulmacaları çözün. Sunucuları Hack’leyin. Fakülte ile tanışın. Mükemmel bir fincan çay demleyin. Kaçış Odaları tek oyunculu veya bir arkadaşınızla birlikte yerel veya çevrimiçi çalışır! Şirket tarafından verilecek bir sonraki oyun 2 Ocak 2024 tarihinde yani yarın belli olacak. Epic Games Store oyunculara 31 Aralık tarihinde daha önce 169 TL‘ye satılan Ghostrunner oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “Geleceğe hoş geldin. Bu seni öldürecek. Ghostrunner, acımasız ve devasa bir siberpunk yapısında geçen yıldırım hızında aksiyonla dolu sağlam bir FPP oyunudur. Dünyanın sonunu getiren bir afetten sonra insanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesi’ne tırman. En alttan en üste çık, zalim Anahtarcıyla yüzleş ve intikamını al. Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Anahtarcı Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor. Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu.

Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinle mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan. Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan. Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: Hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten sona ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikâyesini anlatır..”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER