reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store yeni bir ücretsiz oyun veriyor [4 Ocak 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 4 Ocak 2024 itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 369 TL‘ye satılan Marvel’s Guardians of the Galaxy oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Sen Star-Lord’sun. Galaksinin ve Guardian’ların kaderi senin ellerinde. Evrene kim olduğunu gösterme zamanı geldi. Sen bunu halledersin. Muhtemelen. Marvel’s Guardians of the Galaxy’ye yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda Star-Lord’un jet botlarını ateşleyerek kozmos boyunca vahşi bir yolculuğa çık. Ne yapacakları kestirilemez Guardian’lar senin yanındayken bir patlayıcı istasyondan diğerine patlamalar eşliğinde yol al. Orijinal ve ikonik Marvel karakterleri de kendilerini evrenin kaderi için verilen mücadelenin içinde bulmuşlar. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.” Şirket tarafından verilecek bir sonraki oyun 11 Ocak 2024 tarihinde belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 3 Ocak 2024 tarihinde daha önce 259 TL‘ye satılan A Plague Tale: Innocence oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “Devamlı Büyüyen ve sizin peşinizi bırakmayan canavarlara ateş et. Bir sürü güçlendirme seçeneklerinin bulunduğu sistemde devamlı özel ve oyunu bozan dizilimler oluştur. Geniş çaplı silah ve özel yetenekleri bulunan karakterleri ilerledikçe aç. Bu roguelite hayatta kalma oyununda bir sürü güçlendirme seçeneğinin bulunduğu benzersin ve kendine has dizilim oluştur. İstersen alev büyücüsü olarak düşmanları her pompalını ateş ettiğinde yakman ya da hızlı bir ninja olup büyülü bıçaklarla düşmanlarını delip geçebilirsin. Bir sürü karakter ve silah seçeneğinin bulunduğu bu oyunda kendi oyun tarzını kendin belirle!”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER