reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store Marvel's Midnight Suns

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak “Marvel’s Midnight Suns” oyununu veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 6 Haziran 2024 itibarıyla tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Marvel’s Midnight Suns oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada şunlar paylaşılıyor: “Marvel’s Midnight Suns; bir RPG oyununun zengin hikayesini, karakter ilişkilerini, kişiselleştirme ve ilerleme özelliklerini devrim niteliğindeki yeni bir kart tabanlı taktik oyununun taktiksel strateji ve savaş mekanikleriyle birleştiren bir oyun. Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen bu macerada dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olan Lilith ve eski tanrı Chthon’un iblis güçlerine karşı savaşırken efsanevi Marvel Süper Kahramanları ve tehlikeli doğaüstü savaşçılarla yıkılmaz bağlar oluşturacaksınız.Siz, Marvel Evreni’nin tamamen kişiselleştirilebilir ilk orijinal kahramanı olan the Hunter’sınız. Görünüşünüzü kişiselleştirin, olaylara vereceğiniz tepkileri seçin ve The Avengers, X-Men, Runaways ve diğer Marvel efsaneleriyle arkadaş olun. Benzersiz bir deneyim yaşamak için hangi görevlere çıkacağınıza ve görevlerde yanınıza kimi alacağınıza karar verin ve diğer pek çok seçeneği değerlendirin. Büyük beğeni kazanan XCOM serisinin yaratıcıları, Süper Kahraman sezgileriyle zekice davranmayı ödüllendiren sürükleyici ve kişiselleştirilebilir, kart tabanlı bir savaş sistemi sunuyor. Kötülüğün güçlerini yenmek için taktiksel sıra tabanlı görevlerde Süper Kahraman ekibinizi görevlendirin. Her efsanevi mücadelede avantaj sağlamak için ortamı kullanın, savaş alanında yer değiştirin ve mükemmel atışı veya kombinasyonu bulun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ise Chivalry 2 oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada ise şunlar paylaşılmıştı: “Chivalry 2 ortaçağ filmlerindeki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci şahıs ‘slasher’ oyunudur. Oyuncular, çarpışan kılıçlardan alev oku yağmurlarına ve büyük kale kuşatmalarına kadar, işlenen dönemin en meşhur anlarını yaşayabilecekleri savaşların ortasında aksiyonun içine bırakılırlar. 64 oyunculu devasa savaş meydanlarının hakimi ol.

Sen kaleler için tuzaklar hazırlarken, Takım Hedefi haritaları karşılığında köyleri ateşe verip pis köylüleri katlederken mancınıklar yeri göğü inletecek. Ayrıntılı bir şekilde işlenmiş atlı savaş sistemi sizi beş yüz kiloluk bir savaş hayvanının tepesindeymişsiniz gibi hissettirir. Düşmanlarınızı ezip geçebilir, atınızla önünüze veya arkanıza doğru ölümcül tekmeler atabilir, elinizde kargıyla rakip düşman süvarisini atından düşürebilir ve kendinizi yerdeki veya at üstündeki rakiplerinizle yakın mesafeden çarpışırken bulabilirsiniz.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri