reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak “Redout 2” oyununu veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 13 Haziran 2024 itibarıyla iki yeni oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Redout 2 oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada şunlar paylaşılıyor: “Redout 2, klasik arcade yarış oyunlarına ithafen hazırlanan ve yarı terk edilmiş Dünya’daki distopik boş arazilerde yarışmanın galaksinin en popüler sporlarından biri olduğu, eleştirmenlerce beğenilen Redout’un devam oyunudur. Geniş tek oyunculu hikâyede ve rekabetçi çok oyunculu modda heyecan verici fütürist yarışlarda imkansız hızlara ulaş. Derin kontrol sistemleri, süzülen aracını detaylı bir şekilde özelleştirme seçenekleri ve çarpıcı oyun müzikleri Redout 2’yi üst seviye bir yerçekimi karşıtı yarış oyunu yapıyor.” Bugün ayrıca Idle Champions of the Forgotten Realms oyunu da ücretsiz olarak alınabiliyor. Bu oyunun açıklaması ise şöyle: “Idle Champions of the Forgotten Realms, D&D çoklu evrenlerindeki karakterleri tek bir büyük macerada toplayan bir Dungeons & Dragons strateji yönetim oyunudur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara bundan önce ise Marvel’s Midnight Suns oyunu ücretsiz olarak verilmişti. Bu oyun hakkında geçilen açıklamada şunlar paylaşılmıştı: Marvel’s Midnight Suns; bir RPG oyununun zengin hikayesini, karakter ilişkilerini, kişiselleştirme ve ilerleme özelliklerini devrim niteliğindeki yeni bir kart tabanlı taktik oyununun taktiksel strateji ve savaş mekanikleriyle birleştiren bir oyun. Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen bu macerada dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olan Lilith ve eski tanrı Chthon’un iblis güçlerine karşı savaşırken efsanevi Marvel Süper Kahramanları ve tehlikeli doğaüstü savaşçılarla yıkılmaz bağlar oluşturacaksınız.Siz, Marvel Evreni’nin tamamen kişiselleştirilebilir ilk orijinal kahramanı olan the Hunter’sınız. Görünüşünüzü kişiselleştirin, olaylara vereceğiniz tepkileri seçin ve The Avengers, X-Men, Runaways ve diğer Marvel efsaneleriyle arkadaş olun. Benzersiz bir deneyim yaşamak için hangi görevlere çıkacağınıza ve görevlerde yanınıza kimi alacağınıza karar verin ve diğer pek çok seçeneği değerlendirin. Büyük beğeni kazanan XCOM serisinin yaratıcıları, Süper Kahraman sezgileriyle zekice davranmayı ödüllendiren sürükleyici ve kişiselleştirilebilir, kart tabanlı bir savaş sistemi sunuyor. Kötülüğün güçlerini yenmek için taktiksel sıra tabanlı görevlerde Süper Kahraman ekibinizi görevlendirin. Her efsanevi mücadelede avantaj sağlamak için ortamı kullanın, savaş alanında yer değiştirin ve mükemmel atışı veya kombinasyonu bulun.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri