reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store yeni bir ücretsiz oyun veriyor [22 Şubat 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 22 Şubat 2024 itibarıyla yeni bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün daha önce 33 TL’ye satılan Super Meat Boy Forever oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun için geçilen açıklama şöyle: “Super Meat Boy’un mücadelesi Super Meat Boy Forever ile geri dönüyor! Seviyeler acımasız ve ölüm kaçınılmaz. Oyuncular aslında sinema için yazılan bir hikâyenin keyfini çıkarırken tanıdıkları yerlerde ve yeni dünyalarda koşacak, zıplayacak, yumruklayacak ve tekme vuracak.” Epic Games Store tarafından oyunculara daha önce ücretsiz olarak Dakar Desert Rally oyunu verilmişti. Bu oyun için geçilen açıklama şöyleydi: “Dakar Desert Rally, bugüne kadar geliştirilen en büyük ve en destansı off-road ralli yarışı macerası. Dakar Desert Rally, motosikletler, arabalar, kamyonlar, arazi araçları ve yan yana oturulan araçlar (SSV) gibi çok çeşitli lisanslı araç içeren, Amaury Sport Organisation’ın düzenlediği gezegendeki en büyük ralli yarışının benzersiz hızını ve heyecanını deneyimle.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun, hem sıkı off-road simülasyonu hayranları için hem de basit eğlence yarış oyunu hayranları için benzersiz mücadeleler sunuyor. Zorlu çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda rekabet et ya da tek oyunculu çevrimdışı modda devasa vahşiliklerde dolaş. Resmi lisanslı araçlar, takımlar ve pilotlar ile çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda resmi 2020, 2021 ve 2022 Dakar Rallisi yarışlarından 30’dan fazla eksiksiz ralli yarışı bölümü.

Hepsi, seni pistlerle ve yollarla kısıtlamayan devasa bir açık dünyaya yayılmış durumda. Oyun ayrıca eksiksiz bir sürüş deneyimi için çeşitli yarış direksiyonlarını destekler. Oyunda dört mevsimin hepsi ve eksiksiz bir gece gündüz döngüsü yer alıyor. Giderek yaklaşan kum fırtınaları, çölün yakıcı güneşi, zorlu yağmur ve kar ya da derin çamurlar, kazanmak için bu unsurların üstesinden gelmen ve rekabette başarılı olman gerekecek. Tek oyunculu modda Rally Raid kariyerini geliştir ya da çevrimiçi çok oyunculu etkinliklerde arkadaşlarınla mücadele et.”

Şirket 29 Şubat tarihinde ise Aerial_Knight’s Never Yield oyunun ücretsiz olarak verecek

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER