reklamı kapat

POPÜLER

Nvidia

GeForce ekran kartı sahipleri için faydalı “Nvidia” yazılımı duyuruldu

 - Güncelleme: 22 Şubat 2024 20:35

Ekran kartı devi Nvidia bugün çok güzel bir adım attı. GeForce ekran kartı sahipleri için faydalı “Nvidia” yazılımını duyurdu.

Bugün Nvidia Kontrol Paneli ve GeForce Experience yazılımları “sonunda” dedirten bir hamle ile beraber bir araya getirildi. Bunun için dakikalar önce beta olarak buradan ücretsiz şekilde ulaşabileceğiniz Nvidia yazılımı yayınlandı. Bu yazılım hakkında firmanın kendi açıklaması şöyle oldu: “İster oyun tutkunu ister içerik üreticisi olun, yeni yazılım bilgisayarınızı en son sürücüler ile güncel tutma sürecinizi kolaylaştırıyor, GeForce NOW, Broadcast ve Omniverse gibi uygulamaların hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlıyor. Birleşik bir GPU kontrol merkezine sahip olan uygulama, oyun ve sürücü ayarlarının tek bir yerden hassas bir şekilde ayarlamasına olanak tanıyor. Ayrıca, GeForce RTX kullanıcıları için yenilikçi yapay zeka destekli filtreler de dahil olmak üzere güçlü oyun kayıt araçlarına, performans izleme katmanlarına ve oyun geliştirme filtrelerine kolay erişim için yeniden tasarlanmış oyun içi yer paylaşımı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu ilk beta sürümü, mevcut uygulamalarımızdaki en önemli özelliklerin çoğunu bir araya getirirken, kullanıcı deneyimini optimize ediyor, paketleri ve ödülleri kullanmak için isteğe bağlı bir giriş içeriyor ve oyun ile yaratıcılık deneyimlerinizi yükseltmek için yeni RTX özelliklerini sunuyor. NVIDIA uygulaması ayrıca yeni yapay zeka destekli Freestyle Filtreleri içeriyor. RTX HDR, HDR ekranlarda SDR (Standart Dinamik Aralık) oyunlara sorunsuz bir şekilde HDR (Yüksek Dinamik Aralık) eklerken RTX Dynamic Vibrance, NVIDIA Kontrol Paneli Dijital Vibrance özelliğini geliştirerek oyunlarda görsel netliği daha da artırıyor.”

Nvidia uygulaması yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

İLGİLİ HABERLER