reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store yeni bir ücretsiz oyun veriyor [29 Şubat 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 29 Şubat 2024 itibarıyla yeni bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün daha önce 20 TL’ye satılan Aerial_Knight’s Never Yield oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun için geçilen açıklama şöyle: “Wally’nin yerine geç. Geçmişinde kaybettiğini yeniden kazanmış gizemli bir karakter. Umarım rakiplerini geride bırakabilecek kadar hızlısındır. Gerçeği ortaya çıkar ve başlarına gelen gizemi ortaya çıkarmaya çalış. Ortalama bir aksiyon filmi uzunluğu ile (Normal zorlukta yaklaşık bir buçuk saat) bu aksiyon dolu maceradaki ilk turunu bir akşamüstü keyifle tamamlayabilirsin. Sonrasında skorunu yükseltebilirsin. Aerial_Knight’s Never Yield, klasik bir sürekli koşucu oyunu gibi oynanan 3D bir yana ilerlemeli oyundur. Oyun, oyuncuları sürekli hareket hâlinde tutan ilgi çekici bir hikâyeye sahip. Mükemmel kombinasyonlara ulaşabilmek ve karşına çıkmak için bekleyen zorlukları aşmak için Koş, Zıpla, Kay veya “İleri Atıl”. Aerial_Knight’s Never Yield, oyunu en hızlı sürede bitirmeyi seven oyuncular için tasarlanmakla beraber rahat oyuncuların da keyif alabileceği bir deneyim sunuyor. Aerial_Knight’s Never Yield’ın bu oyun müzikleri, dünyanın her yerinden sanatçıların vokal katkıları ile Detroitli bir sanatçı olan “Danime-Sama” tarafından yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara daha önce ücretsiz olarak Super Meat Boy Forever oyunu verilmişti. Bu oyun için geçilen açıklama şöyleydi: “Super Meat Boy’un mücadelesi Super Meat Boy Forever ile geri dönüyor! Seviyeler acımasız ve ölüm kaçınılmaz. Oyuncular aslında sinema için yazılan bir hikâyenin keyfini çıkarırken tanıdıkları yerlerde ve yeni dünyalarda koşacak, zıplayacak, yumruklayacak ve tekme vuracak.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER