reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store iki yeni ücretsiz oyun veriyor [8 Şubat 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 8 Şubat 2024 itibarıyla iki yeni oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün oyunculara ücretsiz olarak, “Kulübe hoş geldin! Eleştirmenlerce beğenilen bu psikolojik korku hikâyesinde platonik aşkın için şiirler yaz ve okul romantizminin dehşetini deneyimle.” açıklamasına sahip olan Doki Doki Literature Club Plus! ile “Lost Castle, çevrimiçi ve yerel olarak dört oyuncuya kadar destek veren ve roguelike öğeler ile rastgele zindanlar içeren bir aksiyon RPG beat’em up! oyunudur” açıklamasına sahip olan Lost Castle oyunları veriliyor. Firmanın 15 Şubat tarihinde vereceği oyun ise şu an 390 TL’ye satılan Dakar Desert Rally olacak. O oyun için geçilen özet açıklama şöyle: “Dakar Desert Rally, bugüne kadar geliştirilen en büyük off-road ralli yarışı macerası. Motosikletler, arabalar, kamyonlar, arazi araçları ve yan yana oturulan araçlar (SSV) gibi çok çeşitli lisanslı araç içeren gezegendeki en büyük ralli yarışının hızını ve heyecanını deneyimle.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma daha önce ise Doors: Paradox oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen özet açıklama şöyleydi: “Rahatlatıcı bir bulmaca kaçış oyunu! Çeşitli el yapımı 3D dioramalarda yolunuzu açın, faydalı nesneler arayın, gizli ipuçlarını bulun ve çeşitli eğlenceli bulmacaları çözün! Kaos, düzen ve gerçeküstü ile ilgili bu gizemli macerayı çöz. Doors: Paradoks, sihir, kafa kaşıma ve 5 saatten fazla eğlence dolu zengin bir dünyada geçen rahatlatıcı, diorama bulmacadan bir kaçış oyunudur!

Keşfedilmemiş bir portaldan sıcacık bir ormana, ardından bereketli bir çöl vahasına ve ardından geleceğe götüren olağanüstü zaman yolculuğu rehberi Zula’ya eşlik mi ediyorsunuz!? Nereye giderseniz gidin, görev basittir – bulmacaları çözün, kapıyı açın ve bir sonraki heyecan verici yere seyahat edin – sadece kaybolma, yer geniş ve eski sırlarla dolu.” 

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER