reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store yeni bir ücretsiz oyun veriyor [15 Şubat 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 15 Şubat 2024 itibarıyla yeni bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün daha önce 390 TL’ye satılan Dakar Desert Rally oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Bu oyun için geçilen açıklama şöyle: “Dakar Desert Rally, bugüne kadar geliştirilen en büyük ve en destansı off-road ralli yarışı macerası. Dakar Desert Rally, motosikletler, arabalar, kamyonlar, arazi araçları ve yan yana oturulan araçlar (SSV) gibi çok çeşitli lisanslı araç içeren, Amaury Sport Organisation’ın düzenlediği gezegendeki en büyük ralli yarışının benzersiz hızını ve heyecanını deneyimle. Oyun, hem sıkı off-road simülasyonu hayranları için hem de basit eğlence yarış oyunu hayranları için benzersiz mücadeleler sunuyor. Zorlu çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda rekabet et ya da tek oyunculu çevrimdışı modda devasa vahşiliklerde dolaş. Resmi lisanslı araçlar, takımlar ve pilotlar ile çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda resmi 2020, 2021 ve 2022 Dakar Rallisi yarışlarından 30’dan fazla eksiksiz ralli yarışı bölümü.

[haber id=”875017

Hepsi, seni pistlerle ve yollarla kısıtlamayan devasa bir açık dünyaya yayılmış durumda. Oyun ayrıca eksiksiz bir sürüş deneyimi için çeşitli yarış direksiyonlarını destekler. Oyunda dört mevsimin hepsi ve eksiksiz bir gece gündüz döngüsü yer alıyor. Giderek yaklaşan kum fırtınaları, çölün yakıcı güneşi, zorlu yağmur ve kar ya da derin çamurlar, kazanmak için bu unsurların üstesinden gelmen ve rekabette başarılı olman gerekecek. Tek oyunculu modda Rally Raid kariyerini geliştir ya da çevrimiçi çok oyunculu etkinliklerde arkadaşlarınla mücadele et.”

Epic Games Store tarafından oyunculara daha önce ücretsiz olarak, “Kulübe hoş geldin! Eleştirmenlerce beğenilen bu psikolojik korku hikâyesinde platonik aşkın için şiirler yaz ve okul romantizminin dehşetini deneyimle.” açıklamasına sahip olan Doki Doki Literature Club Plus! ile “Lost Castle, çevrimiçi ve yerel olarak dört oyuncuya kadar destek veren ve roguelike öğeler ile rastgele zindanlar içeren bir aksiyon RPG beat’em up! oyunudur” açıklamasına sahip olan Lost Castle oyunları ücretsiz olarak verilmişti.

Firma 22 Şubat tarihinde ise Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel ve Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game oyunlarını ücretsiz olarak verecek.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri