reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store yeni bir ücretsiz oyun veriyor [1 Şubat 2024]

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 1 Şubat 2024 itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün oyunculara ücretsiz olarak daha önce 115 TL’ye satılan Doors: Paradox oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen özet açıklama şöyle: “Rahatlatıcı bir bulmaca kaçış oyunu! Çeşitli el yapımı 3D dioramalarda yolunuzu açın, faydalı nesneler arayın, gizli ipuçlarını bulun ve çeşitli eğlenceli bulmacaları çözün! Kaos, düzen ve gerçeküstü ile ilgili bu gizemli macerayı çöz. Doors: Paradoks, sihir, kafa kaşıma ve 5 saatten fazla eğlence dolu zengin bir dünyada geçen rahatlatıcı, diorama bulmacadan bir kaçış oyunudur! Keşfedilmemiş bir portaldan sıcacık bir ormana, ardından bereketli bir çöl vahasına ve ardından geleceğe götüren olağanüstü zaman yolculuğu rehberi Zula’ya eşlik mi ediyorsunuz!? Nereye giderseniz gidin, görev basittir – bulmacaları çözün, kapıyı açın ve bir sonraki heyecan verici yere seyahat edin – sadece kaybolma, yer geniş ve eski sırlarla dolu.” Firma bundan önce ise Infinifactory isimli oyunu ücretsiz olarak hediye etmişti. O oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “Infinifactory, SpaceChem ve Infiniminer’ın yaratıcıları Zachtronics tarafından geliştirilen bir sandbox bulmaca oyunudur. Uzaylı efendileriniz için ürünleri bir araya getiren fabrikalar inşa edin ve bu süreçte ölmemeye çalışın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirketin 8 Şubat tarihinde ücretsiz vereceği ücretsiz oyunlar ise, “Kulübe hoş geldin! Eleştirmenlerce beğenilen bu psikolojik korku hikâyesinde platonik aşkın için şiirler yaz ve okul romantizminin dehşetini deneyimle.” açıklamasına sahip olan Doki Doki Literature Club Plus! ile “Lost Castle, çevrimiçi ve yerel olarak dört oyuncuya kadar destek veren ve roguelike öğeler ile rastgele zindanlar içeren bir aksiyon RPG beat’em up! oyunudur” açıklamasına sahip olan Lost Castle olacak.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri