reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion Y27-30

Lenovo Legion Y27-30 Full HD oyuncu monitörü için 1.500 TL’lik indirim fırsatı [Şubat 2024]

Lenovo Legion Y27-30 oyuncu monitörünün fiyatı geriledi. 27 inçlik ekran boyutuna sahip olan monitör Full HD çözünürlük desteğiyle geliyor. Yenileme hızı 180 Hz olan monitör oyunlarda akıcı bir oyun deneyimi vadediyor.

Tepki süresi 0.5 ms olan Lenovo Legion Y27-30 modelinde AMD’nin FreeSync teknolojisi yer alıyor. FreeSync, Premium ve VESA sertifikalı Adaptive Sync teknolojileri, yırtılma, takılma ve titreme sorunlarını ortadan kaldırıyor. Cihaz yenileme ve kare hızını senkronize ederek kullanıcılara çok daha akıcı bir oyun deneyim yaşatıyor.  Monitör yüzde 110 sRGB renk alanıyla yüzde 99 sRGB renk gamı, canlı ve doğru renkler sunuyor. Monitörün HDR10 özelliği, oyunun görsellerini daha da gerçekçi ve ilgi çekici hale getiren gerçeğe benzer ışık ve gölge efektleri vadediyor; Legion Y27-30 monitör, renk bozulması olmadan zararlı mavi ışığı filtreleyerek göz yorgunluğunu önleyen yerleşik doğal düşük mavi ışık teknolojisiyle donatılmış durumda. Monitörün ergonomik standı, kaldırma, eğme, pivot ve döndürme işlevleriyle cihazı konforlu bir şekilde ayarlamaya imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Legion Y27-30 monitörün indirimli fiyatı ne kadar?

İki adet 3 watt gücünde hoparlörleri bünyesinde barındıran monitörde HDMI 2.0, DP 1.4 ve USB hub gibi bağlantı noktaları var. 6.499 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan monitör yapılan indirimle şu anda 4.999 TL‘ye temin edilebiliyor.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER