reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion Y27-30

Lenovo Legion Y27-30 oyuncu monitörü için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Lenovo Legion Y27-30 oyuncu monitörünün fiyatı geriledi. 3 yıl Lenovo garantisiyle gelen monitör Full HD çözünürlük sunuyor. 27 inçlik ekran boyutuna sahip olan monitör saniyede daha fazla kare gösteren 180 Hz yenileme hızına sahip.

Hızlı aksiyon oyunlarını daha eğlenceli hale getiren monitörün tepki süresi ise 0.5 ms. AMD FreeSync, Premium ve VESA sertifikalı Adaptive Sync teknolojileri, yırtılma, takılma ve titreme sorunlarını ortadan kaldırmak için yenileme ve kare hızını senkronize ederek kullanıcılara daha akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Yüzde 110 sRGB renk alanıyla yüzde 99 sRGB renk gamı, canlı ve doğru renklere yardımcı oluyor.  Monitör, renk bozulması olmadan zararlı mavi ışığı filtreleyerek göz yorgunluğunu önleyen yerleşik doğal düşük mavi ışık teknolojisiyle geliyor. HDMI 2.0, DP 1.4 ve USB hub gibi çok yönlü bağlantı seçenekleri sunulan monitör 6,4 kilogram ağırlığında. İki adet 3 watt gücünde hoparlörü bünyesinde barındıran monitör bu sayede harici bir hoparlöre ihtiyaç duymuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Legion Y27-30 oyuncu monitörünün indirimli fiyatı ne kadar?

Pek tabii daha iyi bir deneyim için farklı bir hoparlörü de tercih edebilirsiniz. 6.299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan monitör yapılan indirimle şu anda 5.499 TL‘ye temin edilebiliyor.
Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER