reklamı kapat

POPÜLER

Apple Arcade LOG Tasarım

Apple Arcade servisine eklenecek yeni oyunlar duyuruldu [4 Ocak 2024]

Geçtiğimiz aylarda Türkiye dahil birçok pazarda abonelik ücreti artırılan Apple Arcade servisine eklenecek yeni oyunlar duyuruldu.

Abonelik temelli oyun servisi Apple Arcade uzun zamandır Türkiye’de yer alıyor ve servisin aylık ücreti son yapılan zam sonrasında artık 34,99 TL değil 69,99 TL seviyesinde yer alıyor. Servisi bugün gündeme getiren ise kataloğa ekleneceği resmen duyurulan yeni oyunlar oldu. Apple’a göre 1 Şubat tarihinde Arcade servisine BEAST: Bio Exo Arena Suit Team ve Words in Progress oyunları dahil edilecek. Sevilen servise bundan önce ise Tamagotchi Adventure Kingdom, Cornsweeper, Blackjack by MobilityWare+, Knotwords+, Football Manager 2024 Touch, Downwell+, Delicious – Miracle of Life+, Disney Dreamlight Valley Arcade Edition, Sonic Dream Team, Turmoil+ ve Puzzle & Dragons Story oyunlarının ekleneceği duyurulmuştu. Bilmeyenler için abonelik üzerinden çok sayıda mobil oyuna toplu olarak erişim sağlanabilen güzel bir servis. Apple’ın oyun tutkunlarını fazlasıyla sevindirdiği ancak çok fazla öne çıkaramadığı servisi, bünyesinde 200’den fazla iOS, macOS ve tvOS işletim sistemli cihazlara özel yüksek kaliteli oyun barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade için kullanıcılara 1 aylık ücretsiz deneme süresi sunuluyor ve daha sonrası için her ay ödeme gerekiyor. Kişilerin tek tek her oyuna değil aylık abonelik ile tüm oyun kataloğuna erişim sağlayabildiği serviste sunulan yapımlar, internete bağlı ya da internet olmadan oynanabiliyor. Bir cihazda bıraktığınız oyunu başka bir cihazda devam ettirmenize imkan tanıyan Arcade, bünyesinde herhangi bir reklam taşımıyor.

Apple Arcade oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

İLGİLİ HABERLER