reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store, 26 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 26 Aralık itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 19 TL‘ye satılan Human Resource Machine oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Human Resource Machine’de bulmacaları çözmek için küçük ofis çalışanları programla. İyi bir çalışan ol! Makineler işini elinden almaya geliyor. Human Resource Machine, bu tarz oyunların meraklıları için bir bulmaca oyunudur. Her bir seviyede, patronun sana bir iş verir. Küçük ofis çalışanını programlayarak süreci otomatik hale getir. Başarılı olursan, geniş ofis binasında bir yıl daha çalışmak için bir sonraki seviyeye terfi edeceksin. Tebrikler! Eğer daha önce programlama yapmadıysan endişelenme; programlama dediğimiz şey bulmaca çözmekten ibaret. Tüm 1’leri ve 0’ları ve korkutucu dalgalı parantezleri çıkarırsan, programlama aslında basit, mantıklı, güzel ve herkesin anlayabileceği ve eğlenebileceği bir şey!” Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 27 Aralık tarihinde belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 25 Aralık tarihinde daha önce 539 TL‘ye satılan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyleydi: “The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment ve Private Division’ın ödüllü RYO’sunu oynamanın en iyi yoludur. Epic Games Store’da The Outer Worlds ile ilişkili DLC’leri Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon’a zaten sahip olan oyuncular, indirimli bir fiyat karşılığında The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’a yükseltebilirler.* Yükseltme satın alma seçeneğini etkinleştirmek için oyuncuların temel oyunu ve ilişkili DLC’lerini satın aldıkları Epic Games hesabı ile giriş yapmaları gerekir. Diğerlerini denedin, şimdi sıra en iyisinde! Temel oyunu ve tüm eklentileri içeren The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Obsidian Entertainment’ın sevilen RYO’sunu oynamanın en mükemmel yoludur.

Yeniden düzenlenmiş bu başyapıt, büyük beğeni toplayan RYO’yu karakterinin mutlak kötü versiyonunda oynamayı seçsen bile The Outer Worlds’ün tartışmasız en iyi sürümü olacak şekilde optimize edildi. Galaksinin ücra köşesine bağlı bir koloni gemisindeyken kaybolduktan uzun yıllar sonra uyanarak kendini koloniyi yok etme tehdidi taşıyan bir komplonun ortasında bulacaksın. Gizemli Gorgon Asteroidi ve Eridanos’un enfes içki imalathaneleri dahil olmak üzere Halcyon’un çeşitli gezegenlerini ve konumlarını keşfet. İktidar için yarışan çeşitli ayrılıkçılarla karşılaştıkça olmaya karar verdiğin karakter, bu oyuncu odaklı hikâyenin nasıl ortaya çıkacağını belirleyecek. Koloninin kurumsal denkleminde, planları bozan değişken sensin.” 

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER