reklamı kapat

POPÜLER

Altus AL 899 AF Ecofryer

Altus Al 899 Af EcoFryer yağsız fritözün fiyatı yeniden düştü [Aralık 2023]

 - Güncelleme: 26 Aralık 2023 19:29

Altus AL 899 AF Ecofryer yağsız fritöz modelinin fiyatı yeniden geriledi. Kullanıcılar cihazı kullanarak lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlayabiliyor. Cihaz yağ kullanmadan kızartma ve pişirme işlemlerini gerçekleştiriyor. Bütçe dostu bir yağsız fritöz olan modelde çıtır çıtır yiyecekler hazırlamak mümkün.

Yiyecekleri yüksek sıcaklıkta hızlı ve homojen bir şekilde pişiren Altus Al 899 Af EcoFryer, yiyeceklerin dışlarını çıtır, içlerini ise yumuşak olarak pişiriyor. Cihazda dokunmatik bir ekran bulunuyor. Akıllı dokunmatik ekran, sıcaklık ve zaman ayarlarını hassas bir şekilde kontrol etmeye imkan sağlıyor. Piyasadaki fritöz modellerinde olduğu gibi bu modelde de önceden ayarlanmış pişirme programları yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede tek dokunuşla yemeklerini hazırlayabiliyor. 2.5 litre hacim sunan fritöz, sebzeleri de besin değerlerini koruyarak pişirmeye yardımcı oluyor. Kabak, patlıcan, havuç gibi sebzeleri dilimleyerek cihaza yerleştirildiğinde, sağlıklı ve lezzetli bir sebze yemeği hazırlanabiliyor. Cihazda dokunmatik kontrol ise mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altus Al 899 Af EcoFryer bütçe dostu yağsız fritöz arayanlara hitap ediyor

Cihaz, deniz mahsullerini de kolaylıkla pişirmeye yardımcı oluyor. Karides, kalamar veya balık filetolarını cihaza yerleştirerek lezzetli deniz ürünleri elde edilebiliyor. Yağsız fritözün indirimli fiyatı ise 949 TL. Kullanıcılar bu ürünü kredi kartlarıyla ayda 167 TL ödeyerek de sahip olabiliyor. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın