reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Keys-To-Go 2

Tablet odaklı ince klavye Logitech Keys-To-Go 2 tanıtıldı

Tablet kullanıcılarına odaklanan ince yapılı kablosuz klavye modeli Logitech Keys-To-Go 2 tanıtıldı. Ürün üç farklı renkte hazırlanmış.

2014 yılında tanıtılan Keys-To-Go modelinin yerini alan Logitech Keys-To-Go 2, çok ince yapıda bir Bluetooth klavye modeli. iOS ve Android uyumlu ürün, kapaklı yapıda ve 222 gramlık ağırlığıyla rahatlıkla taşınabiliyor. Özellikle tablet kullanıcılarına odaklanan ürün, Bluetooth Low Energy kullandığından 36 aya kadar bir batarya ömrü vadediyor. Cihazlar arasında hızlı geçiş yapılmasına imkan tanıyan butonlara sahip olan klavye için, 80 dolarlık yurt dışı fiyatı açıklanıyor. Apple sürümü ayrı olan Keys-To-Go 2 ileride Türkiye’de de satılacaktır. Dün de Meta Quest başlıklar için hazırlanan kalem modeli Logitech MX Ink tanıtılmıştı. Burada görebileceğiniz Meta Quest 3 ve Meta Quest 2 ile tam uyumlu olan Logitech MX Inksanal ortamda çizim/tasarım yapılması için hazırlanan bir kalem modeli. İki boyutlu ortamda içerik üreten yaratıcı kişilerin üç boyutlu ortama uyum sağlamasını kolaylaştırmayı hedefleyen kalem, çok hassas çalışıyor. MX Ink bağlandığı zaman Quest başlıkların kendi kontrolcüleri de devre dışı kalmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu konuda bir ilke imza atılıyor ve kontrolcüler ile kalem aynı anda kullanılabiliyor. Uç kısmı basınç algılama özelliğine sahip olan ve bu sayede fiziksel yüzeylerde de kullanılabilen kalem, Quest için hazırlanan birçok tasarım uygulamasına tam destek veriyor. İstenirse MX Mat çalışma yüzeyi ve MX Ink isimli şarj istasyonuyla satın alınabilecek model, kaça satılacak belli değil ancak yıl sonunda elde edilebilecek.

Logitech Keys-To-Go 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

İLGİLİ HABERLER