reklamı kapat

POPÜLER

RKS RD5 elektrikli bisiklet

60 km menzil sunan RKS RD5 katlanabilir elektrikli bisiklet için indirim kampanyası

Benzin fiyatlarının yükselmesiyle elektrikli bisiklet modellerine olan ilgi de artmaya başladı. RKS markasının elektrikli bisiklet modeli olan RKS RD5 için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. 17.830 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 16.938 TL‘ye satılıyor.

Katlanabilir tasarıma sahip olan model bu sayede toplu taşımada rahatlıkla taşınabiliyor. 36V 10Ah bataryayı bünyesinde barındıran bisiklet uzun bir menzile sahip. Kullanıcılar elektrikli bisikletteki bataryayı yüzde 100 şarj ettiklerinde 60 kilometreye varan bir menzil değeri elde edebiliyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisikletin bataryayı yaklaşık 6 saatte şarj ediliyor. Ön ve arka tarafında aydınlatmanın yer aldığı bisiklette bu sayede harici bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmuyor.  S866 LCD gösterge ekranının da yer aldığı bisiklette yapılan hız ve kalan mesafe gibi bilgiler görüntülenebiliyor. Bisiklette ön amartisör kullanılıyor. Amartisör sayesinde bisikleti engeli arazi koşullarında da kullanmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat performans odaklı elektrikli bisikelt: RKS RD5

Kalın tekerleklerle gelen bisiklette su geçirmez bir kablo kullanılıyor. 34 kilogram ağırlığındaki bisiklet 134 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunuyor. Bisikletin arka tarafına bakıldığında bagaj kısmı da bulunuyor. Bagaj alanı sayesinde kullanıcılar çantalarını veya poşetletini bu alana koyabiliyor.

RKS RD5

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın