reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy SmartTag

Uygun fiyatlı takip cihazı Samsung Galaxy SmartTag için BİM kampanyası

Samsung Galaxy SmartTag takip cihazı BİM‘e geliyor. 8 Temmuz’da geçerli olacak kampanya neticesinde 349 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan cihaz BİM’de 229 TL‘ye satılacak.

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz cihaz sayesinde kullanıcılar kaybettikleri cüzdanlarını, anahtarlarını veya çantalarını kolayca bulabiliyor. Samsung Galaxy SmartTag hem Bluetooth Düşük Enerji hem de geniş paylaşım ağı (UWB) teknolojisinden yararlanıyor. Cihazın üzerinde fiziksel bir tuş yer alıyor. AirTag de olduğu gibi ufak bir boyuta sahip olan cihaz gücünü CR032 pilden alıyor. Cihazla telefonun eşleştirilmesi için Samsung hesabıyla uygulamaya giriş yapılması gerekiyor. Samsung hesabıyla girişin ardından cihaz kullanıma hazır hale geliyor. SmartThings uygulamasının ”Cihazlar” kısmında SmartTag yer alıyor. SmartTag ikonuna tıklandığında haritayı görüntüle karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy SmartTag sunduğu deneyimle dikkatleri üstüne çekiyor

SmartTag, Bluetooth teknolojisine destek verdiği için SmartTag takılı cihazları 120 metre içerisinde bulabiliyor. Eğer SmartTag takılı cihazınızla Samsung Galaxy telefonunuz arasında 120 metreden fazla bir mesafe varsa SmartTag bu konuda da takip yeteneğine sahip. SmartTag’ler çeşitli IoT cihazlarını yalnızca bir tuşa tıklayarak kontrol etmeye de olanak sağlıyor.s Kullanıcılar bu sayede evlerine girmeden ışıkları açabiliyor. Cihazın detaylı incelemesini buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın