reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 7

Uygun fiyatlı Xiaomi Mi Band 7 aktivite bilekliği için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

Xiaomi Mi Band 7 aktivite bilekliğinin fiyatı yeniden geriledi. Türkiye’de satılan popüler bir aktivite bilekliği olan cihaz, Mi Band 6’dan daha büyük bir ekran boyutuna sahip. AMOLED ekranıyla canlı ve parlak bir ekran deneyimi sunan cihazda 1,62 inçlik ekran yer alıyor. Mi Band 7’de ekran boyutuyla birlikte ekran parlaklığı da artmış durumda.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de satışa sunulan Xiaomi Mi Band 7 için ilk indirim fırsatı geldi. 899 TL‘lik fiyata sahip olan bilekliğin fiyatı 869 TL‘ye düştü. Mi Band 6 modeliyle kıyasladığımızda yeni model selefinden daha büyük bir ekrana sahip. Mi Band 6’da 1,56 inç AMOLED ekran yer alırken yeni modelde 1,62 inç AMOLED ekran bulunuyor. Yeni modelle birlikte hem ekran çözünürlüğü hem de parlaklığu yükseltilmiş durumda. 490 x 192 piksel çözünürlük sunan ekran 500 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Mi Band 6’da 125 mAh pil yer alırken yeni modelde pil kapasitesi 180 mAh’e çıkartılmış durumda. Bu sayede pili tam şarj edildiğinde 15 güne varan bir kullanım imkanı sunan cihaz çok sayıda aktivite takibi yapabiliyor. Nabız haricinde SpO2 ölçümü de yapabilen cihaz hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 7 aktivite bilekliğinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz 120’den fazla sporu otomatik olarak tanıyarak detaylı şekilde analiz edebiliyor. Cihaz 7 günlük ortalama üzerinde kas kazanımı ve yağ yakımı konusunda bilgi verebililiyor. Mi Band 7 aynı zamanda  suya karşı dayanıklı ve 50 metre derinlikte dahi çalışmasını sürdürebiliyor. Akıllı bileklik yüksek fiyata akıllı saat satın almak istemeyen kullanıcıları hedef alıyor. Yapılan indirimle aktivite cihazı şu anda 840 TL’ye temin edilebiliyor. Bu arada Mi Band 8’in detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER