reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smart Band 8

16 güne varan pil ömrü sunan aktivite bilekliği; Xiaomi Smart Band 8 incelemesi

 - Güncelleme: 07 Şubat 2024 18:51

Yeni hızlı çıkarılabilen kayış tasarımıyla fark yaratan Xiaomi Smart Band 8,  çeşitli malzeme ve tasarımlarla geliyor. Çok sayıda sağlık özelliğine ve egzersiz yeteneğine destek veren yeni modelin detayları mercek altında.

Xiaomi popüler aktivite bilekliğinin en yeni modelini kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sundu. Bizim de beğendiğimiz bir seri olan Mi Band namıdiğer Smart Band serisi akıllı saatlerin sundukları egzersiz ve sağlık özelliklerini daha makul fiyata kullanıcılara sunuyor.

Bunun son örneği olan Xiaomi Smart Band 8, serinin başarısını devam ettiriyor. Mi Band 8, gerçek zamanlı izleme ve kondisyon istatistikleri sunarak kullanıcıların doğru egzersiz verilerine ulaşmalarına imkan tanıyor.  Akıllı saatlere yüksek meblağlar ödemek istemeyen kullanıcıları hedef alan cihaz, koşucular için de faydalı bir özellikle geliyor.  Pebble modu olarak adlandırılan bu özellik cihazın ayakkabı bağcıklarına takılarak ayrıntılı koşu verileri elde etmelerine yardımcı oluyor. Ekranında ve egzersiz yeteneklerinde sunulan özelliklerle fark yaratan yeni model, Xiaomi’nin bugüne kadar geliştirdiği en gelişmiş bileklik olarak karşımıza çıkıyor.  Pil konusunda da iyileştirme sunan yeni modelin detaylarını aktaralım.