reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smart Band 8

AMOLED ekranlı Xiaomi Smart Band 8 aktivite bilekliği için indirim fırsatı [Şubat 2024]

Xiaomi Smart Band 8 aktivite bilekliğinin fiyatı yeniden düştü. Bizim de detaylı incelemesini paylaştığımız cihaz iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Grafit Siyahı ve Altın renk seçenekleri sunan cihazda 490 x 192 piksel çözünürlüklü 1,62 inç dokunmatik AMOLED ekran yer alıyor.

Xiaomi Smart Band 8 modelinin ekran parlaklığı 600 nite kadar çıkabiliyor. 2.5D güçlendirilmiş cam kasayla gelen bileklikte yüksek hassasiyetli 6 eksenli sensör kullanılıyor. PPG kalp atış hızı ve ortam ışığı sensörlerinin de yer aldığı bileklikte yeni ve eğlenceli saat arayüzleri bulunuyor. Profesyonel koşu deneyimine de imkan tanıyan cihazda Pebble modu var. Bu mod 13 profesyonel istatistikle birlikte verilerin profesyonel yorumlarını da sağlayabiliyor.  Ayakkabı üzerine takılarak da kullanılabilen cihaz koşucuların performansını ölçmek için  Running Bean isimli uygulamayla uyumlu şekilde çalışıyor. Boks antremanlarını da kayıt altına alabilen Mi Band 8, 150’den fazla fitness moduna destek veriyor. Uyku ve stres takibi de yapabilen cihaz tüm gün kalp ritmini ve kandaki basınç seviyesini de ölçebiliyor. Cihazın elde ettiği tüm bu veriler iOS ve Android’li telefonlar için geliştirilen Mi Fitness uygulaması üzerinden sunuluyor. Detaylı egzersiz verilerini saklayabilen bu uygulama üzerinden ilerlemeler kolayca görüntülenebiliyor. Bu veriler aynı zamanda üçüncü parti popüler uygulamalardan Strava‘ya ve Apple Sağlık uygulamasına da senkronize edilebiliyor. Selefinde olduğu gibi bu modelde de ne yazik ki GPS özelliği bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Smart Band 8 aktivite bilekliğinin indirimli fiyatı ne kadar?

Pili 1 saatte şarj edilebilen bileklik tam dolu pille 16 güne varan pil süresi sunuyor. Piyasadaki fiyatı 1.049 TL olan bileklik yapılan indirimle 999 TL‘ye satılıyor.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER