reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smart Band 7

Xiaomi Smart Band 7 akıllı bileklik Türkiye’de satışa sunuldu

Çin pazarına özel olan Xiaomi Band 7, Türkiye dahil birçok küresel pazara Xiaomi Smart Band 7 olarak çıkarıldı.

Xiaomi Mi Band 6 üzerine gelen Xiaomi Band 7, geçtiğimiz aylarda Xiaomi Smart Band 7 adı ile küresel pazarlar için de duyurulmuştu. Bugün ise uzun zamandır beklenen Türkiye adımı atıldı. Xiaomi Türkiye’nin buradaki resmi satışa kanalına giren ürün, 899 TL‘lik bir resmi garantili satış fiyatına sahip. Akıllı saatleri pahalı bulan kişiler için güzel bir seçenek konumunda yer alan ürün, üzerinden geçmek adına 500 nit’e kadar parlaklık sunan 326 PPI 1,62 inç 192×490 piksel dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Mi Band 6’dan farklı olarak 125 mAh yerine 180 mAh pile sahip olan ürün, bu pil ile 14 gün kullanım ömrü getiriyor.

Çok sayıda sağlık ile aktivite takip özelliği taşıyan ve bunlar arasında nabız yanında SpO2 ölçümü de yer alan Smart Band 7, Android yanında iOS cihazlarla da tam uyumlu tasarlanmış durumda. 120’den fazla sporu otomatik olarak tanıyarak detaylı şekilde analiz edebilen ve 7 günlük ortalama üzerinden kas kazanımı ile yağ yakımı konusunda bilgi verebilen ürün, sürpriz olmayacağı üzere suya karşı tamamen dayanıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Smart Band 7, bünyesinde herkese hitap eden çok sayıda farklı saat arayüzü ile geliyor. Bu arada Xiaomi’den kısa süre önce bir “Pro” versiyonun da geldiğini belirtelim. Onun detayları direkt olarak burada yer alıyor.

Xiaomi Smart Band 7 akıllı bileklik yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca