reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Akıllı saat formunda tasarlanan Xiaomi Smart Band 7 Pro tanıtıldı

Geçtiğimiz hafta resmi poster paylaşımları yapılan Xiaomi Smart Band 7 Pro için beklenen resmi tanıtım sonunda yapıldı.

Xiaomi Mi Band 6 üzerine gelen Xiaomi Band 7, geçtiğimiz hafta küresel pazara Xiaomi Smart Band 7 adı ile çıkarıldı. Şimdi ise bu modellerin üstüne Xiaomi Smart Band 7 Pro modeli dahil edildi. Yeni ürün görebileceğiniz üzere Band 7’ye oranla daha büyük bir renkli ve dokunmatik ekrana sahip. Spesifik olarak 1,64 inç boyutunda bir 326 PPI AMOLED ekran taşıyan Smart Band 7 Pro, ince çerçeveler ile tasarlanmış ve metal bir gövde yapısını benimsiyor. Farklı silikon ve deri kayışlar ile hazırlanan model, Band serisinde bir ilke imza atarak yerleşik GPS ile geliyor. Bu sayede telefona ihtiyaç duymadan hassas aktivite ve konum takibi yapabilen cihaz, sevindirici şekilde her zaman açık ekran özelliğine de sahip. Xiaomi bu özellik için iki farklı moda sahip özel saat arayüzleri geliştirmiş durumda. Burada spesifik olarak tam 180 farklı arayüz karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Band 7’den daha büyük olduğundan yeni tanıtılan Band 7 Pro içerisinde daha büyük bir pil yer alıyor ve bununla bir hafta geçilebiliyor. Ekran parlaklığını otomatik olarak artırıp azaltabilen ürün, nabız yanında SpO2 ve uyku ölçümlerini bir kenara itmiyor ve belirli bir seviyeye kadar sudan etkilenmiyor. Yurt dışı fiyatı 60 dolar seviyesinde olan ürün, farklı gövde renkleri ile alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NFC’ye sahip Smart Band 7 Pro, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacak bir ürün konumunda bulunuyor. Henüz fiyat konusunda net bir tahmin yapmak zor ancak Band 7 Pro modeli Türkiye’de 1.300 TL’ye yaklaşabilir.

Xiaomi Smart Band 7 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca