reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Band 7 Pro

Xiaomi Band 7 Pro için tarih verildi, tasarım gösterildi

Söylentileri gelen Xiaomi Band 7 Pro için tarih verildi. Band 7 üstüne konumlandırılacak ürün için tasarım da gösterildi.

Xiaomi Mi Band 6 üzerine gelen Xiaomi Band 7, geçtiğimiz hafta küresel pazara Xiaomi Smart Band 7 adı ile çıkarıldı. Şimdi ise 4 Temmuz tarihinde Xiaomi Band 7 Pro modelinin tanıtılacağı duyuruldu. Amiral gemisi üç farklı telefondan oluşan Xiaomi 12S serisinin odak noktada olacağı etkinlikte ses getirecek ürün, yukarıda görebileceğiniz üzere Band 7’ye oran çok daha büyük bir renkli dokunmatik ekrana sahip. Bu açıdan bir akıllı saat formunda olan ürün, ince çerçevelere sahip gibi görünüyor ve metal bir gövdeyi benimsiyor. Henüz hakkında başka hiçbir bilginin olmadığı Xiaomi Band 7 Pro, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacak bir ürün olarak yolda bulunuyor. Bu konuda yakında bir Türkiye işaretinin gelmesini bekliyoruz.

Üzerinden geçmek adına Google Fit, Strava ve Apple Health entegrasyon desteği bulunan Smart Band 7, 450 nit parlaklık sunan 326 ppi 1,62 inç dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Mi Band 6’dan farklı olarak 125 mAh yerine 180 mAh pile sahip olan ürün, bu pil ile 14 gün kullanım ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok sayıda sağlık ile aktivite takip özelliği taşıyan ve bunlar arasında nabız yanında SpO2 ölçümü de yer alan Smart Band 7, Android yanında iOS cihazlarla da tam uyumlu tasarlanmış durumda.

120’den fazla sporu otomatik olarak tanıyarak detaylı şekilde analiz edebilen, 7 günlük ortalama üzerinde kas kazanımı ve yağ yakımı konusunda bilgi verebilen ürün, suya karşı tamamen dayanıklı. Xiao AI sesli asistan desteği bulunan Smart Band 7herkese hitap eden çok sayıda farklı saat arayüzü taşıyor.

 

Xiaomi Band 7 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca