reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) için net Avrupa fiyatları ortaya çıktı

Arkasında Carl Pei’nin yer aldığı Nothing şirketinden gelen Nothing Phone (1) için bu sefer Avrupa fiyatları ses getirmiş durumda.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin şirketi Nothing, çok iyi satış rakamlarına ulaşan ilk donanım ürünü olan kablosuz kulaklık Nothing Ear (1) sonrasında karşımıza Nothing Phone (1) ile çıktı. Tüm detaylarıyla çok bir anlamı kalmamış olsa da 12 Temmuz tarihinde verilecek telefon, gerçekten dikkat çekici bir tasarıma sahip. Şimdiye kadar sadece beyaz renkte görülen cihaz, dün daha etkileyici duran siyah versiyon ile ses getirmişti. Bugün ise telefon için belirlenen Avrupa fiyatlarının şu şekilde olduğu ortaya çıktı: 8 GB + 128 GB için 469.99 euro, 8 GB + 256 GB için 499.99 euro ve 12 GB + 256 GB için 549.99 euro.

Tekrar üzerinden geçmek adına telefon gücünü kesin olarak Snapdragon 778G+ işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz OLED ekran taşıyan Phone (1), daha önce verilen resmi bilgilere göre geri dönüştürülmüş alüminyum gövde üzerine kuruluyor ve 45W hızlı şarj sunuyor. Bünyesinde 4.500 mAh pil ve 50 megapiksel + 16 megapiksel kameraları barındıran Nothing Phone (1) akıllı telefon modeli, Nothing OS üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın Android 12 temelli arayüz yapısı olan Nothing OS, aktarıldığı kadarıyla telefon özelinde üç yıl boyunca ana sürüm, dört yıl boyunca da güvenlik güncellemesi alacak. Model resmi olarak Türkiye’de satılmayacak. Hatta telefon ilginç olarak ilk aşamada ABD’de de elde edilemeyecek.

Nothing Phone (1) yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi