reklamı kapat

POPÜLER

Togg, yerli otomobil projesi için 14 yeni iş ilanı açtı [30 Haziran]

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Togg imzalı ilk yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve bir aksilik olmazsa kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Resmi satış fiyatı halen açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un burada ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında kısa süre önce eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber toplam 47 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber sürekli güncelleyen Togg, bugün aşağıda görebileceğiniz 14 yeni ilan ile son dönemdeki en büyük arayışlardan birisine girdi. Bu sefer spesifik olarak Gebze merkezli olarak açılan ilanlar arasında blok zinciri geliştiricisi, çok sayıda yazılımcı, uygulama geliştiricisi, dijital portfolyo yönetici ve fazlası yer aldı.

Togg kısa süre önce önemli bir açıklama ile bir kez daha çok ses getirmişti. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, ilk aracın 1 milyon TL’nin üstünde olması “beklenen” fiyatı hakkında şunları aktarmıştı: “Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli.” CEO ayrıca “Şu ana kadar gelen geri bildirimlere baktığımızda ilgi yüksek. O noktaya geldiğimizde bunların ne kadarı satışa dönüşür, zamanı geldiğinde göreceğiz. Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyatı pazar belirler. Dolayısıyla zamanı geldiğinde biz de kendimizi o pazarda konumlandıracağız. Bizim söylemimiz ve iddiamız şu, kimlerden pazar payı alacağımızı biliyoruz. Pazarda aracımızın hangi segmentte konumlandırılacağını biliyoruz ve onların içerisinde rekabetçi olacağız diyoruz.açıklamasında bulundu.

-30 Haziran İş İlanları-

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın