reklamı kapat

POPÜLER

TOGG LOG Tasarım

Yerli otomobil projesi için Togg, 10’a yakın yeni iş ilanı açtı

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Bilmeyenler için ilk Togg imzalı yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Merak edilen resmi satış fiyatı halen resmi olarak açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında yeni eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber 39 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber güncelleyen Togg, ağırlıklı olarak otomobil fabrikasının yer aldığı Gebze merkezli ilanlara yer veriyor. Ancak farklı yerler için de ilanlar bulunuyor. Burada daha önce de aktardığımız gibi özellikle Almanya merkezli ilanlar artıyor.

Togg, SUV yanında 2024 yılı itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modeli de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek. En son detaylarına burada yer verdiğimiz Toggen ve detaylarına burada yer verdiğimiz Gemlik merkezli test pisti ile ses getiren firma, büyümesini personel konusunda sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada biliyorsunuz dev üretici Tesla da Türkiye’de operasyona hazırlanıyor ve bunun için zaman zaman buradan ulaşabileceğiniz Türkiye merkezli iş ilanları açıyor. O sayfayı da düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın