reklamı kapat

POPÜLER

yerli otomobil togg

Togg, yerli otomobil için Gemlik test pisti videosu paylaştı [İzle]

Yerli otomobil projesinin arkasındaki isim Togg, bugün Twitter’dan bir paylaşım daha yaptı. Bu sefer Gemlik merkezli video geldi.

Yerli otomobil projesinin arkasındaki isim Togg tarafından yapılan bu en son paylaşıma şu not düşüldü: “Gemlik Tesisimizde 1.6 kilometrelik test pisti tamamlandı. Yüksek hız, bozuk yol, özel manevra gibi farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan pist, ürün geliştirme ve kalite süreçlerinde kullanılacak.” Bu test pistini yukarıdaki videoda kırmızı renkte kaplanan prototip araç üzerinde gözler önüne seren şirket, kısa süre önce de bir paylaşım yapmıştı. Bu diğer paylaşımda, “#YeniLigGemlik’te ofis mesaisi başladı. Gemlik Tesisimizde çalışmalarımız planlarımız doğrultusunda ilerliyor.” mesajına yer verilmiş ve sayfanın altındaki fotoğraf paylaşılmıştı. Son dönemde gündemden düşmeyen yerli otomobil projesi için işlerin iyi olduğunu aktaran şirket, sürekli olarak yeni personel arayışı içerisinde de bulunuyor.

Firmanın güncel iş ilanlarına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Bu ilanların büyük bölümü Gemlik merkezli olarak açılıyor ancak son dönemde bazı Almanya merkezli ilanlar da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Resmi satış fiyatı henüz açıklanmayan, yeni yıldan önce de açıklanması beklenmeyen tamamen elektrikli otomobilin, 2023 yılında yollara çıkarılması hedefleniyor. 2024 yılında ise yine tamamen elektrikli olacak sedan versiyonun yollara çıkarılması bekleniyor.

Togg yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İLGİLİ HABERLER