reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Ear (1) Stick

Nothing Phone (1) yanında Nothing Ear (1) Stick de geliyor

Arkasında Carl Pei’nin yer aldığı Nothing şirketinden gelen Nothing Phone (1) yanında Nothing Ear (1) Stick de tanıtılabilir.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin şirketi Nothing, çok iyi satış rakamlarına ulaşan ilk donanım ürünü olan kablosuz kulaklık Nothing Ear (1) sonrasında karşımıza Nothing Phone (1) ile çıktı. Firmanın üçüncü ürünü ise güncellenmiş Nothing Ear (1) olacak gibi görünüyor. Bir kaynak tarafından yukarıdaki tasarımı sızdırılan yeni kablosuz kulaklık Nothing Ear (1) Stick, henüz orijinal modele oranla ne tarz donanımsal iyileştirmeler taşıyor bilinmiyor. Tasarımsal açıdan ilk modele oldukça benzeyen kulaklık, yukarıda görebileceğiniz üzere daha farklı bir hazne ile geliyor. 12 Temmuz tarihinde resmileştirilecek ürün, bu şeffaf hazne ile daha rahat taşınabilecek izlenimi oluşturuyor. Çünkü bu haznenin yatay değil dikey yapıda olduğu belirtiliyor

Burada elbette en çok dikkat çeken yine telefon oluyor. Tüm detaylarıyla 12 Temmuz tarihinde verilecek telefon, en son fiyat konusunda gündeme gelmişti. Dün telefonun Avrupa fiyatlarının şu şekilde olduğu ortaya çıktı: 8 GB + 128 GB için 469.99 euro, 8 GB + 256 GB için 499.99 euro ve 12 GB + 256 GB için 549.99 euro.

Tekrar üzerinden geçmek adına Phone (1) modeli gücünü kesin olarak Snapdragon 778G+ işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz OLED ekran taşıyan Phone (1), daha önce verilen resmi bilgilere göre geri dönüştürülmüş alüminyum gövde üzerine kuruluyor ve 45W hızlı şarj sunuyor. Bünyesinde 4.500 mAh pil ve 50 megapiksel + 16 megapiksel kameraları barındıran Nothing Phone (1) akıllı telefon modeli, Nothing OS üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın Android 12 temelli arayüz yapısı olan Nothing OS, aktarıldığı kadarıyla telefon özelinde üç yıl boyunca ana sürüm, dört yıl boyunca da güvenlik güncellemesi alacak. Model resmi olarak Türkiye’de satılmayacak. Hatta telefon ilginç olarak ilk aşamada ABD’de de elde edilemeyecek.

Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) ve Nothing Ear (1) yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi