reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Band 7 Pro

Xiaomi Band 7 Pro için sunulacak bazı saat arayüzleri gösterildi

Yakında tanışacağımız Xiaomi Band 7 Pro için bu sefer ufak bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımda bazı saat arayüzleri görüldü.

Xiaomi Mi Band 6 üzerine gelen Xiaomi Band 7, geçtiğimiz hafta küresel pazara Xiaomi Smart Band 7 adı ile çıkarıldı. Dün ise 4 Temmuz tarihinde Xiaomi Band 7 Pro modelinin tanıtılacağı duyuruldu. Amiral gemisi üç farklı telefondan oluşan Xiaomi 12S serisinin merkeze konulacağı etkinlikte dikkat çekmesi beklenen ürün, sayfanın altındaki yeni animasyonlu paylaşımda bir kez daha görülebileceği üzere Band 7’ye oran çok daha büyük bir renkli ve dokunmatik ekrana sahip. Bu açıdan bir akıllı saat formunda olan Band 7 Pro, artık netleştiği üzere ince çerçevelere sahip ve metal bir gövdeyi benimsiyor. Sadece silikon kayışlar ile yolda olan model, son paylaşımın işaret ettiği doğru anlaşılıyorsa her zaman açık ekran yapısını da benimsiyor.

Xiaomi bu süreçte her arayüz için Apple’ın Watch serisinde yaptığı iki farklı tasarım hazırlamış. Sürekli ekranda kalacak ve genel olarak statik olacak arayüz siyah beyaz formda, normal arayüz ise daha canlı ve renkli tasarlanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz hakkında başka hiçbir bilginin olmadığı Xiaomi Band 7 Pro, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacak bir ürün olarak yolda bulunuyor. Bu konuda yakında bir Türkiye işaretinin gelmesini bekliyoruz. Henüz fiyat konusunda net bir tahmin yapmak zor ancak Band 7 Pro modeli Türkiye’de 1.500 TL’ye varabilir, hatta fiyat bunu da geçebilir.

Xiaomi Band 7 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca