reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Airfryer

Sesle kontrol edilebilen Xiaomi Mi Smart Air Fryer için yeni fiyat avantajı [Ekim 2023]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer yağsız fritözün fiyatı geriledi. Daha az yağ ve kalori ile daha sağlıklı yiyecekler pişirebilen cihaz, 3.5 litrelik hacim sunuyor. Bütçe dostu fritözlerden biri olan modelin sıcaklığı 40 ila 200 derece arasında ayarlanabiliyor.

Çift hızlı fan sistemine destek veren Xiaomi Mi Smart Air Fryer, donmuş gıdaların buzunu çözebiliyor. Meyveleri kurutabilen ve sebzeleri fermente edebilen cihaz, 1.400 watt‘lık ısıtma gücü sunuyor. Cihaz içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. 24 saate kadar pişirmeyi destekleyen fritöz 7 katmanlı kompozit kızartma sepetiyle geliyor. Sepet çift katmanlı  ve yapışmaz PTFE kaplama sayesinde aşınmaya karşı dayanıklı. Kullanıcılar bu sepeti kolay bir şekilde temizleyebiliyor. Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer mobil cihazlarla da uyumlu

iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan yağsız fritöz Mi Home adı verilen uygulamayla çalışıyor. Fritöz bu uygulamayla birlikte cihazın üzerinde bulunan OLED ekran üzerinden de kontrol edilebiliyor. Yağsız fritöz bununla birlikte akıllı asistanlara destek veriyor. Türkçe dil desteğine sahip olan cihaz uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Cihaz yapılan indirimle şu anda 2.299 TL‘ye satılıyor.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER