reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S9 FE

Samsung Galaxy Tab S9 FE serisi ve Galaxy Buds FE için Türkiye fiyatları verildi

Samsung Galaxy Tab S9 FE tablet serisi ve Samsung Galaxy Buds FE kablosuz kulaklık modeli için Türkiye fiyatları verildi.

Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre detaylarına burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Tab S9 FE tablet serisi Türkiye’de 11.999 TL’den başlayan fiyatlarla ve dört şık renk seçeneğiyle sunulacak. Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Buds FE kablosuz kulaklık modeli ise 1.699 TL fiyatıyla ve iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek. Firmanın dün satışa sunulan bir diğer “FE” yani “Fan Edition” modeli olan burada detaylandırdığımız Samsung Galaxy S23 FE ise Türkiye’de 23.999 TL başlangıç fiyatına sahip. Yeni modelleri hakkında konuşan Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, Samsung’un kullanıcıların yaşam tarzlarına uygun ve benzersiz deneyimler sunma konusundaki kararlılıklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Yeni FE cihazlarımız, Galaxy kullanıcılarının yaratıcılıklarını ve üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan hem kendi başlarına hem de bağlı oldukları ekosistemin bir parçası olarak mükemmel özelliklerle donatıldı. Bu cihazlar, geniş kitleleri mutlu edecek birinci sınıf inovasyonlar sunuyor.” Modeller hakkında Samsung’un genel özeti ise şöyle oldu: “İkonik ve dayanıklı tasarıma, gelişmiş performansa, üstün kameraya, üst sınıf ses özelliklerine ve çok daha fazlasına sahip ürünler, şimdiye kadar sunulan en yüksek özellikli FE cihazları olarak öne çıkıyor. Yeni FE cihazları, Galaxy amiral gemisi ürünlerini ilk kez deneyimlemek isteyenler için mükemmel bir başlangıç olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Samsung Galaxy Buds FE Türkiye fiyatları yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli