reklamı kapat

POPÜLER

Canon PIXMA G3430

Wi-Fi destekli Canon PIXMA G3430 tanklı yazıcı için yeni BİM kampanyası duyuruldu [19 Ocak 2024]

Canon PIXMA G3430 tanklı yazıcı önümüzdeki hafta yeniden A101’de satışa çıkıyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihaz 3 yıl garanti süresi sunuyor.

Çoğu yazıcı modelinde olduğu gibi Canon PIXMA G3430 modelinde de Wi-Fi özelliği mevcut. Wi-Fi özelliği sayesinde kullanıcıların mobil cihazlarından kablosuz olarak çıktı almasına imkan tanıyor. Canon PIXMA G3430 iOS tarafında AirPrint, Android tarafında ise Mopria desteğine sahip. Yazıcı mobil cihazlarla birlikte WindowsMac ve Chrome yüklü bilgisayarlarla da uyumlu şekilde çalışıyor.  Yazıcı yeniden doldurulabilir ve yüksek verimliliğe sahip mürekkep tanklarıyla öne çıkıyor. Siyah mürekkeple 3.1001 sayfa (ekonomik modda 3.900 sayfa) ve renkli mürekkeple 4.4001 sayfa (ekonomik modda 4.600 sayfa) baskı alınabiliyor. Mürekkep tanklarıyla kullanım ömrü boyunca büyük tasarruf sağlanabiliyor. Kullanıcı tarafından değiştirilebilen bakım kartuşu ve mekanik kimlikli sıkma gerektirmeyen mürekkep şişeleri sayesinde kesinti süresini en aza indirmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon PIXMA G3430 modelinde sesli kontrol özelliği var mı?

Yazıcı mıknatıslı kağıda ve mat fotoğraf kağıdına baskı olanağı da sunuyor. Tarayıcı çözünürlüğü 600 x 1.200 dpi olan cihazda Google Asistan ve Amazon Alexa desteği de bulunuyor. Kullanıcılar yazıcıyı bu sayede sesli olarak da kontrol edebiliyor. Üçü bir arada yazıcının A101’deki fiyatı ise 3.899 TL. Yazıcı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Yazıcıyı satın alanlara ekstra 1 set orijinal mürekkep de hediye ediliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER