reklamı kapat

POPÜLER

HP Smart Tank 516

Mürekkebi 3 yıl giden HP Smart Tank 516 için BİM fırsatı [19 Ocak 2024]

 - Güncelleme: 16 Ocak 2024 11:32

HP Smart Tank 516 hepsi bir ara yazıcı BİM’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. 19 Ocak’ta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan model Wi-Fi desteğini bünyesinde barındırıyor. Çift bantlı Wi-Fi hızlı ve güvenilir bağlantı imkanı sunuyor.

iOS ve Android kullanıcıları mobil cihazlarıyla çekmiş oldukları görüntüleri kablosuz olarak HP Smart Tank 516 modeline gönderebiliyor. Kullanıcıların kablosuz olarak çıktı özelliğinden faydalanabilmesi için cihazlarına HP Smart uygulamasını yüklemeleri yeterli. Bu sayede kullanım kolaylığı sunan cihaz hem Windows hem de Mac destekli bilgisayarlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Yüksek kapasiteli mürekkep tanklı yazıcı 3 yıla kullanım sunan mürekkeple geliyor. Wi-Fi haricinde yüksek hızda USB-2.0 ve Bluetooth LE gibi bağlantı noktalarına da destek veren cihaz 18.000 sayfaya kadar siyah beyaz veya 8.000 sayfaya kadar renkli çıktı alabiliyor. Kopyalama çözünürlüğü 600 dpi olan makinenin girdi kapasitesi ise en fazla 100 yaprak. Çıktı kapasitesi 30 yaprak olan yazıcıda Apple’ın AirPrint ve Google’ın Google Cloud Print 2.0 gibi özellikleri de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Smart Tank 516 yazıcının BİM’deki fiyatı ne kadar?

19 Ocak’ta BİM’de satışa çıkacak yazıcının BİM’deki fiyatı ise 4.799 TL olacak. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 taksit imkanıyla da temin edebilecek. Yazıcı satın alanlara 2 yıl garanti desteği de sunuluyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın