reklamı kapat

POPÜLER

HP Smart Tank 581

HP Smart Tank 581 hepsi bir arada yazıcı için BİM fırsatı [9 Şubat 2024]

HP Smart Tank 581 hepsi bir arada yazıcı için BİM kampanyası duyuruldu. Bu hafta BİM’de satışa sunulacağı belirtilen yazıcı, baskı, fotokopi ve tarama gibi özelliklere destek veriyor.

Dakikada 12 sayfaya (siyah) ve 5 sayfaya (renkli) varan baskı hızı sunan HP Smart Tank 581, 2 yıl garanti süresiyle geliyor. iOS ve Android kullanıcıları mobil cihazlarıyla çekmiş oldukları görüntüleri kablosuz olarak Smart Tank 581 modeline gönderebiliyor. Kullanıcıların kablosuz olarak çıktı özelliğinden faydalanabilmesi için cihazlarına HP Smart uygulamasını yüklemeleri gerekiyor. Windows ve Mac’lu bilgisayarlarla uyumlu şekilde yüksek kapasiteli mürekkep tanklı yazıcıda Wi-Fi haricinde yüksek hızda USB-2.0 bağlantı noktası da var. Cihaz 6.000 sayfaya kadar siyah beyaz veya 6.000 sayfaya kadar renkli çıktı alabiliyor. Dahili mürekkep sensörleriyle mürekkep seviyeleri kolayca izlenebiliyor ve bu sayede dolum yapılabiliyor. Kendi kendini onaran Wi-Fi ile hızlı ve güvenilir bağlantılar elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Smart Tank 581 yazıcının BİM’deki fiyatı ne kadar?

Cihazda Bluetooth bağlantı desteği ise yok. 980 MHz işlemci hızı sunan yazıcıda 64 MB’lık bellek kullanılıyor. 9 Şubat‘ta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan yazıcının fiyatı 5.299 TL. Yazıcı kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın