reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air 2SE

Xiaomi’den çok uygun fiyatlı yeni kablosuz kulaklık

Akıllı telefon tarafının dev ismi Xiaomi, yeni bir kablosuz kulaklık modeli daha satışa sundu. Bu model oldukça uygun fiyatlı.

Kablosuz kulaklık pazarının dikkat çeken isimleri arasında yer alan Xiaomi, ürün gamına bir yeni model daha eklediğini duyurdu. Yurt dışında sadece 24 dolardan satışa sunulan Mi Air 2SE, görebileceğiniz üzere kulaklıkları yatay olarak tutan bir şarj özellikli hazne ile geliyor. AirPods benzeri bir kulaklık yapısını benimseyen model, elbette Bluetooth üstünden bağlantı kuruyor ve tek şarjla 5 saat gibi pil  ömrü getiriyor. Hazne ile beraber 20 saati bulabildiği aktarılan model, bu açıdan fiyatına oranla beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabilen Mi Air 2SE, MIUI üstünden ciddi şekilde özelleştirilebiliyor deniyor. Özel teknolojisi ile telefon görüşmesinde arka plan gürültüsünü kesen Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık, sadece beyaz renkte karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan en son Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 kablosuz kulaklık gelmişti

Firma Mi 10 ailesinin global lansmanı sırasında Mi True Wireless Earphones 2 modelinin görücüye çıkarmıştı. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan kulaklık, ENC olarak geçen bir gürültü engelleme teknolojisine sahip ve yüksek bass performansı sunuyor deniyor. Şarj özellikli haznesiyle ne kadarlık bir pil ömrü sunduğu açıklanmayan kablosuz kulaklık, şimdilik sadece beyaz renkte görünüyor. Kulaktan çıkarıldığı zaman müziği otomatik olarak durdurabilen model, dijital asistanlara erişim sunuyor ve telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat