reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı

Dev isim Xiaomi ürün gamına bir akıllı saat modeli daha ekledi. Bu sefer Xiaomi Mi Watch Revolve Active geldi. İşte detayları;

Xiaomi ürün gamında biliyorsunuz çok sayıda akıllı saat yer alıyor. Bu modellerin en yenisi olan Xiaomi Mi Watch Revolve Active, ilk olarak Hindistan merkezli olarak lanse edilmiş durumda.

Hindistan’da Xiaomi Mi 11 Lite ile beraber görücüye çıkan ürün, yuvarlak tasarımda standart görünüyor ancak modern bir çizgisi bulunuyor.

Normal Revolve ile benzer olarak 1,39 inç boyutunda bir AMOLED ekran (326 PPI) üzerine kurulan Revolve Active, SpO2 ölçüm özelliğine sahip. Yani ürün kandaki oksijen oranını istenildiği zaman ölçebiliyor.

Revolve Active, isminde de geçtiği üzere aktif kişilere odaklanıyor. Bünyesinde otomatik spor algılama özelliği olan ürün, firmaya göre 14 günlük bir kullanım ömrü getiriyor.

Mi Watch Revolve Active, ismi açıklanmayan 12 nm bir işlemci üzerine kuruluyor. GPS’i de bulunan akıllı saat, Alexa desteğine de sahip yani bünyesinde bir mikrofon yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat Türkiye pazarına da gelecektir

Elbette su geçirmeyen akıllı saatin yurt dışı fiyatı yaklaşık olarak 135 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyatıyla geniş bir kitleye hitap eden ürün, Türkiye’ye geldiği zaman 1.200 TL ya da üstünde satılabilir.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı