reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch Color akıllı saat
Xiaomi Watch Color akıllı saat

Xiaomi Watch Color akıllı saat hakkında tüm detaylar

Xiaomi Watch Color akıllı saat için resmi satışın başlamasıyla tüm detaylar ortaya çıktı. İşte modelin önemli teknik özellikleri.

Xiaomi Watch Color, artık tüm detaylarıyla karşımızda bulunuyor. Model tasarımsal olarak görebileceğiniz üzere yuvarlak gövdesiyle çok şık görünüyor. Siyah ve gümüş versiyonları bulunan akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel renkli AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Yeni gelen bilgilere göre dikkat çeken ürün, Mi Watch akıllı saat modeli gibi Wear OS temelli saatler için MIUI ile geliyor. Bu açıdan sağlam bir yazılımsal altyapısı bulunan Watch Color, bünyesindeki 420 mAh piliyle 14 günlük (Sade modda 22 gün) bir kullanım ömrü sunuyor ve suya karşı oldukça dayanıklı tasarlanmış. Birçok farklı spor dalında detaylı aktivite takibi yapabilen ve kayış değişimine izin veren Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor ve Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarını barındırıyor. Uyku takibi de sunan ürün, 46,2 mm kasaya sahip ve firmanın sesli dijital asistanına erişim sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch Color akıllı saat kaça satılıyor?

Bünyesinde bir mikrofon birimi yer alan saat, yaklaşık olarak 115 dolardan raflardaki yerini alıyor. İlk olarak Çin’de satılan saatin, yakında diğer pazarlara da geleceğini düşünüyoruz. Ancak bunun garantisi yok. Mi Watch modeli halen Çin dışında satılmıyor.

İlgili Video