reklamı kapat

POPÜLER

Bugatti Chiron saat

Lüks otomobil fiyatına; rekortmen Bugatti Chiron için sınırlı üretim saat

Jacob & Co ortaklığıyla geliştirilen Bugatti Chiron için sınırlı üretim saat projesinde, otomobilde görülen çizgiler meraklılarının kollarına yansıyacak.

Sık sık hız rekorlarının merkezinde gördüğümüz isimlerden birisi olan Bugatti Chiron, geçtiğimiz yıl da yin benzer bir sürece imza attı. Super Sport 300+ versiyonuyla 490.484 km/s hıza ulaşarak zirveye tırmanan Chiron’un bu özel başarısı için harekete geçen-şirket, koleksiyonerlerin doğrudan dikkatini çekecek bir saat projesine imza atıyor. Lüks otomobillere meydan okuyan fiyatla özel bir saat geliştiren Bugatti ve Jacob & Co ortaklığı, karşımıza Twin Turbo Furious 300+ adını verdiği ürünle çıktı. Olağanüstü bir işçilikle hayata geçirilen saatin yaklaşık 300.000 dolarlık fiyata sahip olması bekleniyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugatti Chiron kadar eşsiz bir saat hedeflendi

Lüks saatin karbon fiber gövdesinin geliştirilme sürecinde otomobili yansıtacak şekilde tasarlandığını görüyoruz. Super Sport 300+ için kullanılan siyah ve turuncu renk paletinin de yansıdığın saat aynı zamanda titanyum kasaya sahip. Chiron Tourbillion versiyonunda olduğu gibi içerisinde kronografın da yer aldığı saatten toplamda 30 adet üretilmesi bekleniyor. Ortaklıkla ilgili açıklamalarda bulunan Bugatti Başkanı Stephan Winkelmann; “Jacob & Co, bizim kendi markamız için aradığımız zerafet, saf lüks ve eşsizlik felsefelerini çok iyi bir şekilde ürüne yansıttı. Bu saatte Bugatti estetiği ve zarafeti var.” ifadelerine yer verdi.
Saatin ne kadara mal olacağına dair henüz bir açıklama yapılmasa da Chiron Tourbillon‘ın 280.000 dolarlık fiyatı beklentilere referans olacak nitelikte.

İlginizi çekebilir

21. yüzyılın süper otomobili Czinger 21C