reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Apple Watch gibi; işte karşınızda Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Xiaomi 5 Kasım tarihinde Mi CC9 Pro akıllı telefon ile beraber Xiaomi Mi Watch akıllı saat modelini de tanıtıyor. İşte cihazın tasarımı;

Detaylarına burada yer verdiğimiz Mi CC9 Pro akıllı telefon kadar merak uyandıran akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch, tasarımsal olarak karşımızda bulunuyor. Direkt olarak Apple Watch’tan ilham alan bir tasarıma sahip olan yani yuvarlak bir ekran taşımayan saat, şimdilik oldukça şık görünüyor. Yine de yuvarlak ekranlı bir saat bekleyenleri / isteyenleri üzecek saatin, en önemli özelliği Google’ın Wear OS işletim sistemi üstüne kurulacak olması. Biliyorsunuz Android’in akıllı saatlere özel sürümü olan Wear OS, büyük yetenekleri bünyesinde barındırıyor. Bir Android akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi için oldukça mantıklı olan bu saat, firmanın resmi paylaşımlarına eSIM desteğini de taşıyacak. Yani telefonlardan bağımsız olarak görev yapabilecek akıllı saatin içinde GPS ve NFC de bulunuyor. Gövdesinde bir hoparlör ile mikrofon da yer alan modelin, telefon görüşmesi sunacağı ve çok iyi pil ömrü sunacağı iddia ediliyor.

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat çok ses getirecek

Çünkü modelin Apple Watch’tan çok daha ucuz olması bekleniyor. Apple Watch’ı seven ancak bir iPhone satın alamayan kullanıcılar için güzel duran modelin, daha detaylı sızıntılarının da geleceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecekten gelen telefonu Mi Mix Alpha