reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Elektrikli Hoverboard Ninebot S Max

Direksiyonlu tasarlanan elektrikli Hoverboard: Ninebot S Max [Video]

Elektrikli Hoverboard modelleri artık eskisi kadar popüler değil ancak halen yeni modeller gelmeye devam ediyor. Bunlardan birisi Ninebot S Max.

Advertisement

Segway-Ninebot imzalı yeni model Ninebot S Max, Indiegogo üzerinde elde ettiği başarı üzerinden satışa sunuluyor. Birçok benzerinden farklı olarak direksiyonlu tasarlanan elektrikli Hoverboard Ninebot S Max, bu açıdan daha dengeli ve rahat bir sürüş getiriyor. Direksiyonunun bir otomobil direksiyon ile karıştırılmaması gereken ürün, genel olarak modern bir çizde ve harici bir satın alma ile ana ünitesi üzerinden go-kart haline de getirilebiliyor. Yapısı gereği 20 km/s gibi yeterli bir hıza çıkabilen Ninebot S Max, kullanıma da bağlı olarak 432 Wh pil paketiyle 38 km menzil getiriyor. Toplam ağırlığı 22 kg seviyesinde olan ve 2.400W maksimum güç veren elektrik motorları bulunan Hoverboard, firma tarafından verilen bilgiye göre yaklaşık olarak 4 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor. Oldukça hassas çekilde çalışan ve vücut ağırlığınızı verdiğiniz yöne doğru hareket getiren Ninebot S Max, gösterildiği kadarıyla gerçekten oldukça dengeli ve hassas görev yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Hoverboard Ninebot S Max büyük destek gördü

Ancak model şimdilik sadece ABD ve Kanada‘ya gönderiliyor. Bu doğrultuda açıklanan Indiegogo temelli bağış fiyatı ise 849 dolar seviyesinde yer alıyor. Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz ürün genel olarak ucuz bulunmuyor. Ürünün Indiegogo sayfasına ise burada ulaşabilirsiniz.