reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2 Wonder Woman 1984

Gal Gadot’tan hayranları üzecek Wonder Woman 2 açıklaması

Heyecanla beklenen Wonder Woman 2 ya da açıklanan ismiyle Wonder Woman 1984 için can sıkıcı bir duyuru paylaşıldı.

İsmi Wonder Woman 1984 olarak açıklanan Wonder Woman 2 filmi, DC hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. İlk filmle DC Sinematik Evreni’nin en çok övgü toplayan ve gişede de başarı gösteren yapımı olan filmin ikincisi de hayli merak ediliyordu. 1 Kasım 2019‘da vizyona gireceği açıklanan filmin detaylarıyla ilgili haberler gelmeye başlamıştı. Ancak Patty Jenkins’in yönetmenliğini üstlendiği filmin vizyon tarihinin ne yazık ki ertelendiği açıklandı. Hem de 1-2 ay değil. Wonder Woman 2, tam 7 ay ertelenerek 5 Haziran 2020‘de yayınlanacağını duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 2 filminin tarihi neden değişti?

Filmin yıldızı Gal Gadot’ın Instagram hesabında paylaştığı duyurunun ardından Warners’ın yerel dağıtımının başındaki isim Jeff Goldstein neden böyle bir erteleme yaptıklarını şu sözlerle açıklıyor: “İlk filmi yazın yayınladık ve büyük bir başarı elde etti. Bu yüzden avantajları değerlendirip böyle bir değişim yaptık.” Gal Gadot da duyurusunda filmin “ait olduğu zamanda” yayınlanacağına değinmişti. Bu da Goldstein’in açıklamasını destekliyor.

En azından bu açıklama ile beraber filme ilişkin oluşabilecek tedirginlik ise biraz azalacak gibi. Çünkü bu tarz erteleme haberleri sonrası genellikle “filmin istendiği gibi olmadığı” düşüncesi hızlı bir şekilde yayılabiliyor. DC filmleri içinde önümüzde Wonder Woman öncesi 14 Aralık’ta yayınlanacak olan Aquaman’e 5 Nisan 2019’da vizyona girecek olan Shazam! eşlik edecek. Sinematik evrenden bağımsız olarak 4 Ekim 2019’da Joaquin Phoenix’li Joker filminin de yayınlanacağını hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı