reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 5

Marvel stüdyolarının heyecanlandıran Avengers 5 sözü

Marvel hayranlarının büyük merakla beklediği tek bir iş varsa, o da Avengers 5. Ancak stüdyo böyle bir proje planlıyor mu, ondan bile emin değildik. Ta ki Marvel’ın başındaki Kevin Feige’nin içimizi rahatlatan açıklamasına kadar…

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame sonrasında herkesin beklentisi aynı. Marvel stüdyolarının tüm kahramanlarını yeniden bir araya getireceği farklı bir macera izlemek istiyoruz. Şimdiye kadar yapılan açıklamalar ise bu filmin yakın zamanda gelmeyeceğini ortaya koymuştu. Fakat Marvel’ın başındaki Kevin Feige’nin son açıklaması Avengers 5’in er ya da geç geleceğini gözler önüne seriyor. Ancak bunun için bir zaman gerekli gibi görünüyor.

Kevin Feige’nin Avengers 5 sözü

“Marvel Sinematik Evreni hep birbiriyle bağlı bir şekilde ilerleyecek. Fakat stüdyo olarak filmlere teker teker odaklanıyoruz. Şu an çekebileceğimiz en iyi Black Widow filmini çekmeye odaklanmış durumdayız. Ardından en iyi The Eternals filmini yapmaya odaklanayacağız. Bu süreç Shang-Chi, Doctor Strange, Thor, Captain Marvel ve Black Panther şeklinde devam edecek. Onların hikayelerini geliştirmeyi sürdüreceğiz. Elbette onların bir araya geldiğini görmek çok eğlenceli. Bu konuda şunu söyleyebilirim: Onları yeniden bir araya getirmek için çalışmalarımız devam ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige’nin sarf ettiği sözlere bakılırsa Marvel her zamanki gibi çalışmalara erkenden başlamış durumda fakat Avengers 5’in temellerinin atılması tahmin ettiğimiz gibi uzun sürecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home görsel efektleri