reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Kevin Feige’ye göre Avengers Endgame filminin en duygusal anı

Avengers Endgame pek çok duygusal sahneye sahipti ancak Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige‘nin tercihi izleyicilerin tercihinden çok daha farklı çıktı.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni‘nde bir dönemin sonu Avengers Endgame’le birlikte geldi. Sevdiğimiz pek çok kahramana öyle ya da böyle bir şekilde veda ettik. Bazıları kendini feda ederek hayata gözlerini yumdu, Bazıları ise artık emekli olmanın zamanının geldiğine karar verdi. Sonuç olarak bu veda anlarının hepsi çok duygusaldı. İzleyicileri en fazla duygulandıran anlar genelde bir veda içeriyordu. Fakat Marvel stüdyolarının başında yer alan ve bunca filmde etkisi bulunan Kevin Feige için filmin en duygusal sahnesi çok farklı çıktı.

Avengers Endgame filminin en duygusal sahnesi

“Bahsedeceğim sahne aslında yeşil bir perdenin önünde başlıyor ve oyuncuların mücadele için koşturmasıyla devam ediyor. Bu sahne benim için en duygusal olandı. Bence karakterlerin ölümünden çok daha duygusal bir andı. Karakterlerin ve oyuncuların ölmediğini, seyrettiklerimizin gerçek olmadığını öyle ya da böyle biliyorum. Fakat Avengers Endgame filminde hepsinin hayata geri dönmesi ve mücadeleye dahil olması benim açımdan inanılmaz bir anda. Bunca karakteri, bunca oyuncuyu izleyiciye tanıtıp, bir sürü film çektiğimizi çok daha derinden hissettim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunca zamandır seyrettiğimiz Marvel filmlerine bakınca Kevin Feige’nin tercihi çok daha mantıklı geliyor. Başarılı yapımcı on senelik emeğin bir araya geldiği anı görüp duygulanmış gibi görünüyor. Yine de bizim tercihimiz çok farklı olurdu.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı