reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2, Wonder Woman 1984

Gal Gadot’ın Wonder Woman 2 müjdesi

İsmi Wonder Woman 1984 olarak açıklanan Wonder Woman 2 filmi için sevindirici haber başrol oyuncusu Gal Gadot’tan geldi. Filmin kendisine çok vakit olsa da ilk aşama tamamlanmış gibi görünüyor.

DC Sinematik evreninin en beğenilen işlerinden biri, yeni filmi Wonder Woman 1984 için gün saymaya resmi olarak başlayabilir. Wonder Woman 2 çekimlerini tamamladıklarını açıklayan Gal Gadot, resmi Instagram hesabı üzerinden bu müjdeyi hayranlarıyla paylaştı. “Başardık. Yeniden! Her ne kadar Wonder Woman’ın ilk çekimleri harika olsa da bu seferki daha farklı ve benzersizdi. Üç farklı ülkede dört farklı yerde çekim gerçekleştirdik. Neredeyse 1000 kişiyi bulan, her gün sete gelen ve her şeylerini bu filme adayan ekip üyelerimizle gurur duyuyorum. Bu iş için daha iyi çalışma arkadaşları isteyemezdim.” diyen ünlü oyuncu yönetmen Patty Jenkins’in filmi yönettiği için çok şanslı olduğunu da kaydediyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Gal Gadot (@gal_gadot)'in paylaştığı bir gönderi ()

Wonder Woman 2 ertelenmişti

Wonder Woman 1984 esasen 1 Kasım 2019’da vizyona girecekti. Ancak ekim ayının sonlarında Gal Gadot tarafından paylaşılan açıklama ile filmin 5 Haziran 2020‘ye ertelendiği kaydedildi. Yani yeni filmin çekimleri bitmiş olsa da filmi izleyebilmek için hayli uzun bir süre bekleyeceğiz ne yazık ki. Tabii bu arada 2019’da bizi Shazam! filminin karşılayacağını da hatırlatalım. Ancak Shazam! için işler daha da zorlu çünkü filmin tarihi değiştirilmezse Captain Marvel ve Avengers Endgame arasına düşecek şekilde 5 Nisan 2019’da vizyona girecek. Wonder Woman cephesindeki bu ertelemenin sebebi olarak ise ilk filmin yaz aylarında elde ettiği başarıyı yeniden yakalamak istedikleri kaydedilmişti. Ancak Avengers Endgame filminin büyük bir gişe beklentisiyle 2019’a damga vurma ihtimali düşünülünde Wonder Woman’ın ertelenme sebebinin gölgede kalmak istememesi olduğu da düşünülebilir tabii…

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı