reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman gerçek gücünü gözler önüne seriyor [Video]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Wonder Woman yazın başında vizyona girecek. Geri sayım devam ederken filminden paylaşılan tanıtımlar heyecanımızı körüklemeyi sürdürüyor.

Kadın bir kahramanın maceralarını beyaz perdeye taşıyacak olan Wonder Woman çizgi roman hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Filmin başrolünde Gal Gadot yer alıyor. Yan rollerde ise Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya, Connie Nielsen ve Lucy Davis gibi isimleri görüyoruz.

Şimdiye kadar seyircilerle paylaşılan bilgilere göre Themyscira Adası‘nda yetiştirilen Prenses Diana, I. Dünya Savaşı döneminde ilk kez insanlarla tanışıyor. Onların dünyasında yaşananları öğrenip, savaşın onlara da sıçrayabileceğini anladığında mücadeleye katılmaya karar veriyor. Böylece hayatında ilk kez Themyscira Adası‘ndan çıkıyor ve farklı bir şehre adım atıyor. Bu sırada I. Dünya Savaşı giderek şiddetlenmeye başlıyor. O da savaşın ardında sandığından daha güçlü bir ismin olduğunu fark ediyor. Böylece Savaş Tanrısı olarak bilinen Ares’e karşı koymaya çabalıyor. Paylaşılan tanıtımda ise onun modern dünyada yaşadığı problemlerin yanı sıra kendisinin de tam anlamıyla bilmediği asıl gücünü görme fırsatı yakalıyoruz.

Wonder Woman filmi 2 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak. Kahramanımızın yeteneklerini gözler önüne serdiği yeni tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR