reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

Dwayne Johnson’dan Hızlı ve Öfkeli’de Keanu Reeves açıklaması

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Keanu Reeves kısa bir süre önce Hızlı ve Öfkeli söylentileriyle gündeme gelmişti. Bu konuda bir açıklama da Dwayne Johnson’dan geldi.

Öncelikle ufak bir özet geçmek gerekirse başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham gibi isimlerin üstlendiği Hobbs & Shaw filmi çeşitli söylentilerle gündeme geliyor. Bunlardan en heyecan verici olanı John Wick serisiyle gönüllerde taht kuran Keanu Reeves’in Hobbs & Shaw‘da rol alacağıyla ilgiliydi. Kısa sürede büyük ilgi çeken bu iddia önce Keanu Reeves tarafından reddedilmişti. Sevilen oyuncu konuyla ilgili mayıs ayının sonunda “Tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum. Gerçekten hiçbir fikrim yok. Benle iletişime geçtikleri doğru fakat bu sürprizin yaşanacağına dair sonucun nereden çıktığını bilmiyorum.” sözlerini sarf etmişti.

Hızlı ve Öfkeli’de Keanu Reeves

Benzer bir açıklama da Dwayne Johnson’dan geldi. MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri gecesinde mikrofon uzatılan The Rock süreci şu sözlerle özetledi“Keanu Reeves’i seviyorum. Son dönemlerde kariyerinde şahane bir döneme girdi. Bu yüzden Keanu Reeves ile Hızlı ve Öfkeli dünyasına dahil olması konusunda diyalogumuz oldu. Gelecekte uygun bir zamanda birlikte bir şeyler yapalım dedik. Fakat bu sürpriz Hobbs and Shaw’da olmayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamalara bakılırsa yakın gelecekte Keanu Reeves’i Hızlı ve Öfkeli dünyasında görmemiz fazlasıyla mümkün. Her iki taraf da bu fikre sıcak bakıyor gibi görünüyor. Fakat beklenen sürprizin adresi kesinlikle Hobbs & Shaw olmayacak.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw fragmanı