reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli

Dwayne Johnson’dan Hızlı ve Öfkeli eleştirisine sert yanıt

Dwayne Johnson, Twitter üzerinden Hızlı ve Öfkeli serisine yapılan bir eleştiriye sessiz kalmadı. Verdiği sert yanıtla serinin takipçilerini fazlasıyla memnun etti.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli’nin ana serisi son yaklaşıyor. Fakat bu karakterlere tamamen veda edeceğimiz anlamına gelmiyor. Oluşturulan yan hikayelerle birlikte Hızlı ve Öfkeli dünyası genişletiliyor. Bu çalışmaların ilk aşaması olarak Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın rol aldığı Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw izleyici karşısına çıkacak. Film geçtiğimiz günlerde ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Ardından Southern Charm programıyla ünlü olan Shep Rose Twitter’da şu sözleri paylaştı:“Sanırım Hızlı ve Öfkeli filmi çekmekten asla vazgeçmeyecekler. Beni asıl merak ettiğim şu, bu filmleri kim izliyor? Seriyi takip eden tek bir kişi tanımıyorum. Guy Fieri mi izliyor?” Onun bu dayanaksız eleştirisine Dwayne Johnson’dan yanıt gecikmedi. Sevilen oyuncu şu şekilde cevap vermeyi tercih etti: “Hahah seneler boyunca toplamda 5 milyar dolar gişe hasılatı elde etmiş bir seriden bahsediyorsun. Oh, bu arada ben seriyi takip eden birini tanıyorum. Arkadaşım Mark Zuckerberg. İnanılmaz değil mi?” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shep Rose daha sonra eleştirisinin yersiz olduğunu kabul etti. Dwayne Johnson’ın verdiği yanıtın çok daha kötü olabileceğini, kendisinin fazlasıyla nazik davrandığını ifade etti.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw’dan ilk fragman