reklamı kapat

POPÜLER

Aston Martin

Aston Martin, yeni James Bond filmindeki otomobilleri açıkladı

Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan serinin yeni filminde, izleyicileri heyecanlandıracak 3 farklı Aston Martin modelini göreceğiz.

Kısa süre önce Red Bull Racing ortaklığıyla geliştirdiği yeni hiper otomobilin adını duyuran Aston, meraklıları için önemli bir sorunun cevabını daha duyurdu. Çekimleri devam etmekte olan ve serinin 25. filmin niteliği taşıyan Bond 25 içerisinde kullanılacak modelleri artık masada belirenler arasında karşımızda duruyor. Bu zamana kadar dedikodu ve tahminler üzerinden yürüyen sürecin erken açıklanmasının sebeplerinden biriyse Prens Charles‘in filmin setini ziyaret etmesi olarak yorumlanıyor. Marka ise filmde kullanılmak üzere 3 otomobil belirlemiş durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aston Martin elektrikli modeli es geçti

Markanın ilk elektrikli otomobili olan Rapid E‘nin tanıtımıyla birlikte aslında bu model için büyük bir beklenti oluşmuştu. Özellikle film serisi için bir kilometre taşı olarak kayıtlara geçecek bölümle, İngiliz üretici için dönüm noktası olan bir model herkes için oldukça uyumlu şekilde değerlendirildi. Lakin büyük bir sürpriz olmazsa Rapid E’yi beyaz perdede göremeyeceğiz. Kaynakların açıkladığı bilgilere göre DB5, klasik V8 ve hiper model Valhalla‘nın James Bond’un hizmetinde olacağını öğreniyoruz. DB5 ve V8’in eski filmlerde kullanıldığını da düşündüğümüzde özellikle Valhalla’nın filme nasıl bir hava katacağını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlgili video

Aston Martin Valkyrie motor sesi