reklamı kapat

POPÜLER

Aston Martin

Resmiyet sonuçlandı; işte yeni James Bond filminde göreceğimiz Aston Martin modelleri

25. bölümünü beklediğimiz yeni James Bond filminde kullanılacak Aston Martin modellerinin listesi resmi olarak karşımızda duruyor.

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden birisi olan James Bond, bizi bekleyen yeni bölümüyle birlikte önemli bir kilometre taşını geride bırakmaya hazırlanıyor. İlk filmden günümüze kadar uzanan süreçte 25. bölümü geride bıracak olan serinin uzun süre isim karmaşası geçtiğimiz ağustos ayında son bulmuştu. Resmi Twitter hesabı üzerinden adı “No Time To Die” olarak açıklanan 25. Bond filmiyle ilgili önemli bir detay da bugün netlik kazandı. Filmlerin olmazsa olmazı haline gelen Aston Martin modellerinin yeni bölümdeki listesi de, markanın sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamayla sonuca bağlandı. Süreç içerisinde birkaç modeli resmiyete kavuşturan İngiliz üreticinin son paylaşımıya birlikte geride sadece filmi beklemek kalıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aston Martin dört otomobille James Bond macerasına katılıyor

Bond’u canlandıracak Daniel Craig‘in geride bıraktığımız son iki bölümde hayatını kurtaran Aston Martin’den yeni bölümde de beklenti bir hayli yüksek. Nitekim süreç içerisinde DB5 ve klasik V8 modellerinin netleşmesiyle başlayan gelişmelere, İngiliz üreticinin yeni hiper otomobili Valhalla da dahil olmuştu. Açıklanan son listeye baktığımızda ise aileye dördüncü olarak DBS Superleggera‘nın da yazıldığını görüyoruz. Bu aslında pek çok kişi gibi bizi de fazlasıyla memnun etti. Son dönemlerde markanın en iddialı tasarımına sahip otomobil olarak öne çıkan DBS’in beyaz perdede de çok etkileyici olacağına hiç şüphemiz yok. No Time To Die filmi önce İngiltere’de 3 Nisan 2020’de izleyici karşısına çıkacak. Ardından Amerika’da 8 Nisan 2020’de vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi de şimdilik 3 Nisan 2020 olarak görünüyor.